• Lorem ipsum

Toon:
Artikelcode 8710537790818
op voorraad
Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500/50mg Poeder bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C. Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts ve Lees meer
Voor 23:30 besteld? volgende werkdag in huis*.
Antigrippine Hotdrink - 10 Stuks
€7,95
Antigrippine Paracetamol Vitamine C 500/50mg Poeder bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C. Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak van stoffen in het lichaam die pijn en koorts ve
Artikelcode 8710349123606
op voorraad
Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet Lees meer
Voor 23:30 besteld? volgende werkdag in huis*.
Antigrippine Tabletten - 20 Stuks
€3,95
Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet
op voorraad
Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet Lees meer
Voor 23:30 besteld? volgende werkdag in huis*.
Antigrippine Grieptabletten - 40 Stuks
€6,49
Je kunt Antigrippine Tabletten gebruiken indien je last hebt van: Griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie. Bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet
Toon: